עורך דין הוצאה לפועל חיפה

אנחנו חיים בעידן שבו יש הזדמנויות כלכליות מעולות מצד אחד, ומצד שני יש גם לא מעט סיכונים ומוקשים שגם אנשים חכמים, זהירים ומנוסים עלולים לעלות עליהם. כתוצאה מכך נפתחים בכל שנה ע"י רשות האכיפה והגבייה תיקי הוצאה לפועל רבים – כשפתיחת תיק עלולה לסבך את חייו של החייב ולהקשות עליו להשתקם. בעזרת עורך דין הוצאה לפועל חיפה ניתן להתנהל מול רשות האכיפה והגבייה באופן יעיל, ובפרט כשהשירות ניתן ע"י מומחים מנוסים כפי שמציע משרד עו"ד פרלמן ושות'.

השירותים שמספק עורך דין הוצאה לפועל חיפה

  • התנגדות לביצוע שטר חוב – במקרים מסוימים ניתן להגיש התנגדות לביצועו של שטר חוב, וכך למנוע הליכים כנגד החייב. בין המצבים: שיק ביטחון שלא מתקיימים התנאים המאפשרים את מימושו, אי מתן תמורה עבור המחאה, זיוף, גניבה ועוד.
  • הקפאת / עיכוב הליכים – הגשת התנגדות לביצוע שטר חוב מאפשר לעכב הליכים כנגד חייב. כמו כן ישנם מקרים נוספים בהם ניתן באמצעות עו"ד מיומן להקפיא את ההליכים וכך למנוע נזקים שונים.
  • ייעוץ לקראת חקירת יכולות – חקירת יכולת כלכלית של חייב היא שלב משמעותי בטיפול של ההוצאה לפועל בתיקים רבים. ייעוץ מקצועי לקראת חקירה זו מגדיל את הסיכוי לחקירה שתניב את התוצאות המבוקשות, ובפרט צו תשלומים שניתן לעבוד בו ללא קושי מיותר.
  • ליווי בתהליך קבלת הפטר – ליווי צמוד של עורך דין מומחה להוצאה לפועל מאפשר לעבור את התהליך באופן הנוח ביותר בדרך לשיקום כלכלי.

עורך דין הוצאה לפועל חיפה והקריות

שקיפות, זמינות ואמינות

כל השירותים שמספק עורך דין הוצאה לפועל חיפה מבוססים באופן טבעי על בקיאות מקצועית, ויש עוד מספר איכויות קריטיות לא פחות: ראשית, שקיפות – החייב חייב להיות שותף מלא לכל פעולה על-מנת להגיע לחוף מבטחים בדרך הנכונה ביותר עבורו. שנית, זמינות – משום שבמקרים רבים ישנו טווח זמן מוגבל לביצוע פעולות שונות, ובכל מקרה לא כדאי להתמהמה. שלישית, אמינות – כדי שהאדם שגם כך מסובך ידע שיש לו על מי לסמוך. שלוש האיכויות הנ"ל מאפיינות את ההתנהלות של משרד עו"ד פרלמן ושות', ובאות לידי ביטוי בכל שירות לכל לקוח.

עורך דין הוצאה לפועל בצפון

עורך דין הוצאה לפועל בצפון

חוב – לאדם או לחברה – הוא מצב לא נעים. קיומם של כמה וכמה חובות, לכמה וכמה גורמים, הוא כבר מצב מורכב במיוחד שמחייב התייחסות מעמיקה, ובפרט את בחינת האופציה להגיש בקשה לאיחוד תיקים. עוד המלצה היא להיעזר בשירותיו של עורך דין הוצאה לפועל בצפון על-מנת לצלוח את המשבר עם מינימום נזקים ותוך יצירת אופק לשיקום כלכלי אמיתי. משרד עו"ד פרלמן ושות' כבר סייע לחייבים רבים להתנהל נכון מול רשות האכיפה והגבייה ולמזער את הנזקים.

בקשה לאיחוד תיקים בעזרת עורך דין הוצאה לפועל בצפון – מידע חשוב

  • תיקים רלוונטיים – בקשה לאיחוד תיקים כוללת את כל התיקים של החייב בהוצאה לפועל, פרט לתיקי מזונות, תיקי משכונות, תיקי שטרות, תיקים שנפתחו על-פי פקודת מיסים ומספר סוגים נוספים – כל אלה יתנהלו בנפרד.
  • משך פריסת החוב – בתיק אחוד ניתן לפרוס את החוב ל-3 או 4 שנים. כשסך החובות הוא עד 100,00 ש"ח, החוב ייפרס לעד 3 שנים, וכשהחוב המשולב גבוה מהרף הנ"ל – לעד 4 שנים.
  • הארכת תקופת ההחזר – רשם הוצאה לפועל מוסמך להאריך את תקופת הפריסה לעוד 3 שנים נוספות. בהתאם חובות בסכום של 100,000 ש"ח ומעלה נתין להחזיר בעד 84 תשלומים, וחובות בסכומים נמוכים יותר – עד 72 תשלומים.
  • יכולת העמידה בתוכנית הפירעון – עבור חייב שלא יכול לעמוד בתשלום הנדרש ההמלצה היא לשקול הליך חדלות פירעון. חשוב לציין כי מדובר בהליך שיש לו השלכות לא פשוטות, ולכן כדאי קודם כל להתייעץ עם עו"ד מומחה להוצאה לפועל.

עו"ד הוצל"פ בצפון – מחויבות מלאה לכל לקוח ולכל לקוחה

כשנוצר צורך בשירותיו של עורך דין הוצאה לפועל בצפון, הכתובת הנכונה היא משרד עו"ד פרלמן ושות'. משרד הבוטיק שייסד עוה"ד טל שמואל פרלמן צבר ניסיון רב בתחום ספציפי זה, ומביא את הוותק לידי ביטוי בשירות לכל לקוח ולקוחה. דגש נוסף הוא מחויבות מלאה לעזור למי שנקלעו לצרה, תוך התאמת האסטרטגיה לכל מקרה ספציפי, מציאת פתרונות יצירתיים ומינוף ההיכרות עם רשות האכיפה והגבייה לטובת מענה אופטימלי.

עורך דין הוצאה לפועל קריות

עורך דין הוצאה לפועל קריות

הקריות מתפתחות בקצב מהיר מאוד, מכל הבחינות. בפרט ישנה עלייה בהיקף הפעילות העסקית, ובהתאם יש גם יותר מקרים המגיעים ללשכת ההוצאה לפועל שמפעילה רשות האכיפה והגבייה באזור (ואשר ממוקמת בבניין הסיטי בכתובת דרך עכו 194, קרית ביאליק). לא רק חובות עסקיים: גם חובות פרטיים נגבים באמצעות לשכת ההוצאה לפועל, והמכנה המשותף לכל המקרים, הן בתחום המסחרי והן בתחום הפרטי, הוא הצורך בקבלת עזרה מקצועית – מצד עורך דין הוצאה לפועל קריות. עו"ד מנוסה עם מומחיות ספציפית בתחום זה עשוי לסייע גם לבעלי חוב לממש את זכויותיהם ולקבל את הכסף המגיע להם, וגם לחייבים להתמודד עם הסיטואציה הרגישה בדרך הטובה ביותר האפשרית. משרד עו"ד פרלמן ושות' צבר ניסיון רב בביצוע כל הפעולות הרלוונטיות בתחום האכיפה והגבייה, ובהתאם יכול להתחייב לשירות מקצועי במיוחד.

עורך דין הוצאה לפועל קריות – השירותים לזוכים ולחייבים

  • עזרה לזוכים – גביית שיקים (גם פרטיים וגם מסחריים), ערעורים על החלטות של רשות האכיפה והגבייה, גביית חובת עסקיים ופרטיים, הגשת תובענות על סכום קצוב, ועוד.
  • ייצוג חייבים – הקפאת הליכים, ביטול הגבלות (למשל על חשבון הבנק, על רישיון הנהיגה), הגשת התנגדות לביצוע שטר, גיבוש הסדרים בתנאים נוחים עם נושים מכל הסוגים, איחוד תיקים, הגשת בקשה להפטר, ועוד.

ייצוג מקצועי מתוך מחויבות מלאה לכל לקוח

עורך דין הוצאה לפועל קריות מטפל בתיקים הנידונים ברשות האכיפה והגבייה גם עבור זוכים וגם עבור חייבים. הבסיס לשירות מועיל הוא מחויבות מלאה ללקוח, בין אם הוא זוכה ובין אם חייב, וזאת מתוך ההבנה שכסף הוא משאב משמעותי ולכן גם מי שחייבים לו כסף וגם מי שחייב לאחרים יושפעו במידה ניכרת מתוצאות ההליך וההתנהלות מול רשות האכיפה והגבייה. זהו ערך אחד שמשרד עוה"ד טל פרלמן ושות' חרט על דגלו. ערך מהותי נוסף הוא שיתוף מלא של כל לקוח בכל השיקולים לכל החלטה בכל נקודת זמן, ועוד קודם לכן קשב רגיש ללקוח כדי להבין מהו הפתרון הנכון ביותר עבורו בכל סיטואציה. כל השירותים ניתנים בזמינות גבוהה.

שתפו תוכן זה:

לתוצאה מיטבית פנו אלינו
צרו קשר עם עו"ד טל פרלמן
×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן