אודותינו

משרד עורכי הדין פרלמן ושות', הינו משרד בוטיק מוביל בניהולו של עוד טל שמואל פרלמן, המתמחה בתחומים מגוונים ביניהם: חדלות פירעון, הוצאה לפועל ושיקום כלכלי, דיני עבודה, דיני חוזים, ודיני ספורט . המשרד מתגאה בשנות הניסיון של עורכי הדין במשרד ובשירות המקצועי המאפיין אותו. במשרד מספר מחלקות ייעודיות, כשכל מחלקה מורכבת מצוות עורכי דין המתמחים בתחום העיסוק של המחלקה. חלוקה זו מאפשרת לאנשי המקצוע במשרד להתמקד בצרכי כל לקוח ולקוח באופן אישי ולהכין את האסטרטגיה הטובה והנכונה ביותר ללקוח עצמו. שילוב הכוחות מאפשר לנו לאתר כל טענה לטובת גיבוש אסטרטגיה משפטית מנצחת.

עורכת הדין נועה הופמן מתמחה בתחום הליטיגציה האזרחית לרבות תביעות נזיקיות וביטוחיות, תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי, תביעות חוזיות ותביעות כספיות. כמו כן, עוסקת עורכת הדין הופמן בייצוג קבלנים ואזרחים בתביעות ליקויי בנייה ואיחור במסירה לפי חוק המכר.

משרדנו מייצג מגוון רב של לקוחות מחברות גדולות במשק דרך עמותות ועסקים קטנים וכן לקוחות פרטיים, זאת מתוך הבנה שכל לקוח, הוא עולם ומלואו. אנו מאמינים ביחס אישי, מקצועי וקרוב, תוך שיתוף פעולה עם הלקוח בבניית האסטרטגיה, מתוך ההבנה שהלקוח הוא הגורם המרכזי בקבוצה ולא עוד שחקן ספסל.

אנו דוגלים במתן שירות אמין ומקצועי, תוך הקפדה על חשיבה יצירתית, נחישות והשגת המטרה הטובה ביותר לשביעות רצון הלקוח.

אנו מציעים לקהל לקוחותינו סל פתרונות מושלם ומקיף לכל בעיות המשפט תחת קורת גג אחת:

  • ייצוג יחידים וחברות בכל בתי המשפט ובכל הערכאות המשפטיות בארץ.
  • ייצוג מול ההוצאה לפועל
  • יעוץ משפטי, וליווי משפטי שוטף לעסקים, עמותות, חברות, ועוד. מתוך ניסיון רב של בניית אסטרטגיות פוליטיות בכנסת ישראל,
  • ליווי רב שנים של שחקני כדורגל בהליכים משפטיים, וליווי מועדוני ספורט ועוד.

עוד פרלמן ועו"ד הופמן מתאימים את אסטרטגיית הטיפול לכל לקוח ולקוח בהתאם לצרכיו האישיים, על מנת להשיג את המטרה החשובה מכל, שביעות רצון הלקוח וניצחון בתיק.

מקצועיות

צוות המשרד מורכב מעורכי דין מקוצעיים ומנוסים  כל אחד בתחומו. אנו דואגים להתעדכן בכל העדכונים החוקתיים המשתנים מעת לעת.

טיפול וליווי אישי

כל לקוח אצלנו הוא עולם ומלואו, ולכן אנו דוגלים בטיפול וליווי אישי, החל מפגישת הייעוץ הראשוני, תוך עדכון בכל שלבי ניהול התיק.

בניית אסטרטגיה אישית

מאחר וכל תיק שונה ממשנהו, אנו דואגים לבנות לכל מקרה לגופו, אסטרטגיית פעולה בתיק, על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח.

זמינות

כחלק מההתחייבות שלנו לליווי אישי, חרטנו על דגלנו להיות זמינים עבור לקוחותינו בכל עת. כך הלקוח יודע כי הוא יוכל לפנות אלינו בכל שאלה.
×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן